оберіть поверх та квартиру
Гаражі
Виберіть секцію
3D тур
вигляд з вікна
характеристика об’єкту

ЖБ “МІЦКЕВИЧА”Шукаєте європейський комфорт та затишок? Зверніть увагу на нещодавно зведену дев’ятиповерхівку на вулиці Міцкевича. Модерний дизайн та практичний підхід до будівельних і проектних робіт перетворюють цей будинок на справді еталон сучасного міського житла.

БУДИНОК: Розташувавшись у самісінькому центрі міста, дев’ятиповерхівка на вулиці Міцкевича привертає увагу перехожих. Адже виконана вона у європейському стилі з цікавим дизайном фасаду. Особливий акцент зроблений і на технічну складову будівництва: багатоповерхівка повністю виконана з керамічної цегли, товщина стін 510 мм. Внутрішньо-квартирні перегородки виконані із газосилікатних блоків товщиною 100 мм та керамічної цегли товщиною 125 мм. Зовнішні стіни будинку відразу утеплюються, а у кожній квартирі установлені двоконтурні газові котли Ariston, приєднані до загальнобудинкової димохідної системи Jeremias. Якісне водопостачання здійснюється крізь поліпропіленові труби Rifeng, які прокладаються в захисній ізоляції. А довершенням розуміння стилю та надійності будинку можна сміливо назвати безшумний ліфт німецької фірми Schindler.

ЛОКАЦІЯ: Розташування у центрі, це вже одна з головних переваг. Перш за все, це розвинена інфраструктура – якісні дороги, зручні під’їзди, транспортне сполучення, близькість зупинок громадського транспорту. Неподалік розташувалися ресторани, кафе, аптеки, магазини та супермаркети, торгово-розважальні центри, та навчальні заклади (дитячі садочки, школи, ліцеї, та вищі навчальні заклади) .Одним словом, все, з чим асоціюється центральна частина міста, присутнє у цьому районі.

 

ПЕРЕВАГИ

  • Сама територія будинку, наче створена для європейського жителя.  Зручний заїзд у будинок, закритий двір, гаражі – підземні та наземні, викладена бруківкою територія, огороджений дитячий майданчик і все це у центрі міста.
  • Захоплюючий вигляд з вікна, великі вікна відкривають надзвичайну панораму, що створює романтичний настрій. Бо ж що може бути привабливіше, аніж спостерігати за вечірнім небом, яке розгорнулося наче на долоні. Це мрія найвитонченішого романтика та найвибагливішого клієнта.
  • Розміщення в центральній частині міста, поруч розвинена інфраструктура – магазини, супермаркети, ресторани, розважальні центри, парк, ПДМ і багато різних корисних об’єктів.

Життя у такому будинку – це не лише престижно, комфортно та зручно, а й безпечно та надійно. Купівля квартири тут – це вдала інвестиція у власне майбутнє.

ВСЕ ПРОДАНО

 

Акції в цьому будинку
географія нашої діяльності
вулиця Драгоманова, 27
вул. Курчатова 1Б
вул. Міцкевича 130
вул. Лабунського, 1
вул. Макарова-Пржевальського
вул. Толстого 10
вул. Грушевського 28
вул. Перший промінь (Черняхівського)
напишіть нам

сообщение успешно отправлено
x