оберіть поверх та квартиру
Гаражі
Виберіть секцію
вигляд з вікна
характеристика об’єкту

ЖБ “МІЦКЕВИЧА”

Шукаєте європейський комфорт та затишок? Зверніть увагу на нещодавно зведену дев’ятиповерхівку на вулиці Міцкевича. Модерний дизайн та практичний підхід до будівельних і проектних робіт перетворюють цей будинок на справді еталон сучасного міського житла.

БУДИНОК

Розташувавшись у самісінькому центрі міста, дев’ятиповерхівка на вулиці Міцкевича привертає увагу перехожих. Адже виконана вона у європейському стилі з цікавим дизайном фасаду. Особливий акцент зроблений і на технічну складову будівництва: багатоповерхівка має монолітний залізобетонний каркас із несучими стінами з керамічної цегли, товщина стін 510 мм. Внутрішньо-квартирні перегородки виконані із газосилікатних блоків товщиною 100 мм та керамічної цегли товщиною 125 мм. Зовнішні стіни будинку відразу утеплюються, а у кожній квартирі установлені двоконтурні газові котли Ariston, приєднані до загальнобудинкової димохідної системи Jeremias. Якісне водопостачання здійснюється крізь поліпропіленові труби Rifeng, які прокладаються в захисній ізоляції. А довершенням розуміння стилю та надійності будинку можна сміливо назвати безшумний ліфт німецької фірми Schindler.

ЛОКАЦІЯ: Розташування у центрі, це вже одна з головних переваг. Перш за все, це розвинена інфраструктура – якісні дороги, зручні під’їзди, транспортне сполучення, близькість зупинок громадського транспорту. Неподалік розташувалися ресторани, кафе, аптеки, магазини та супермаркети, торгово-розважальні центри, та навчальні заклади (дитячі садочки, школи, ліцеї, та вищі навчальні заклади) .Одним словом, все, з чим асоціюється центральна частина міста, присутнє у цьому районі.

Доступні квартири:

1к:  1, 3, 6, 7, 8, 9 поверх 1 ПЛАНУВАННЯ,  7 поверх 2 ПЛАНУВАННЯ

2к: 9 поверх 1 ПЛАНУВАННЯ,

3к: 1 поверх 1 ПЛАНУВАННЯ, 9 поверх 2 ПЛАНУВАННЯ, 1, 2 поверх 3 ПЛАНУВАННЯ,  6, 7, 8, 9  поверх  4 ПЛАНУВАННЯ

 

ПЕРЕВАГИ

  • Сама територія будинку, наче створена для європейського жителя.  Зручний заїзд у будинок, закритий двір, гаражі – підземні та наземні, викладена бруківкою територія, огороджений дитячий майданчик і все це у центрі міста.
  • Захоплюючий вигляд з вікна, великі вікна відкривають надзвичайну панораму, що створює романтичний настрій. Бо ж що може бути привабливіше, аніж спостерігати за вечірнім небом, яке розгорнулося наче на долоні. Це мрія найвитонченішого романтика та найвибагливішого клієнта.
  • Розміщення в центральній частині міста, поруч розвинена інфраструктура – магазини, супермаркети, ресторани, розважальні центри, парк, ПДМ і багато різних корисних об’єктів.

Життя у такому будинку – це не лише престижно, комфортно та зручно, а й безпечно та надійно. Купівля квартири тут – це вдала інвестиція у власне майбутнє.

 

ЦІНА НА ДАНИЙ ОБ’ЄКТ: 

1 і 2 – кімнатні квартири – 650 у.о. м2

3 – кімнатні квартири – 620 у.о. м2

1 ПОВЕРХ! – 550 у.о м2!!!

ГАРАЖІ: 15 000 у.о. – гараж з документами (22,8 м2)

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ. 096 550 59 31

Акції в цьому будинку
географія нашої діяльності
вулиця Драгоманова, 27
вул. Курчатова 1Б
вул. Міцкевича 130
вул. Лабунського, 1
вул. Макарова-Пржевальського
напишіть нам

сообщение успешно отправлено