3D тур
характеристика об’єкту

ЖК “СОНЯЧНЕ МІСТЕЧКО”

Мрія жити у тихому мікрорайоні, серед невеликих приватних будинків та котеджів, але водночас у комфорті багатоповерхівки знайшла своє втілення у комплексі “Сонячне Містечко”. Він «виріс» у затишному, елітному районі, який стрімко розвивається. Вже зараз там наявні асфальтовані дороги, проведене вуличне освітлення, зведений приватний сектор.

ЛОКАЦІЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРА

Комплекс складається з кількох багатоповерхівок різної висотності – чотирьох, п’яти та дев’ятиповерхові. Навколо – затишний та сучасний приватний сектор, який перетворює краєвид з вікна на привітну картину приміського життя в Європейській країні. І жодних бетонних «монстрів» навколо.
Комфортним і зручним життя у «Сонячному містечку» робить ще й спеціально створена для нього інфраструктура. На нежитловому поверсі другого будинку розташований “Гастроном №1”, планується аптека. Поруч з комплексом є школи, дитячі садочки, зупинки громадського транспорту, автомийки, магазини та торгово-розважальний комплекс. Приваблюють також великий двір з гарним ландшафтним дизайном зон відпочинку та озелененою територією, дитячі та спортивні майданчики, великий паркінг. А власним авто сюди легко під’їхати, як з вулиці Макарова, так і з вулиці Олени Теліги та Павлюченка.

БУДИНОК

При будівництві комплексу використані високоякісні енергоефективні матеріали. Перегородки всередині квартир виконані з газосилікатних та гіпсових блоків товщиною 80 мм, а стіни кухні – із керамічної цегли товщиною 120 мм. Вікна із металопластикового профілю з енергозберігаючими склопакетами. Вхідні двері до під’їздів та квартир – металеві, протизламні та протипожежні. Зовнішні стіни будинку утеплюються по системі «Століт» товщиною 100 мм. Покрівля шатрова з металочерепиці із утепленням мінераловатними плитами з паро- і звукоізоляцією. У квартирах встановлено індивідуальне опалення газовими двоконтурними котлами “Ariston”. Одно, дво – та трикімнатні квартири комплексу мають сучасне планування, а неповторного затишку додають великі лоджії.

«Сонячне містечко» зведене для справжніх європейців, які цінують якість та комфорт.

 

 

ЦІНИ НА ОБ’ЄКТ:

1, 2, 3, 4, 5 будинки – здано в експлуатацію

520 у.о. м2 – 1 та 4 поверхи (500 у.о. м2 – три кімнатні) 

550 у.о. м2 – 2 та 3 поверхи (530 у.о. м2 – три кімнатні) 

 

6 та 7 будинки – здано в експлуатацію

520 у.о. м2 – 1 та 5 поверхи (500 у.о. м2 – три кімнатні) 

550 у.о. м2 – 2 – 4 поверхи (530 у.о. м2 – три кімнатні) 

будинок – здано в експлуатацію

15000 грн. м2 – всі поверхи

14000 грн. м2 – 9 поверх

9 будинок – здано в експлуатацію

12990 грн. м2 – перший та останій поверхи

14500 грн. м2 – середні поверхи 

 

Акції в цьому будинку
географія нашої діяльності
вулиця Драгоманова, 27
вул. Курчатова 1Б
вул. Міцкевича 130
вул. Лабунського, 1
вул. Макарова-Пржевальського
вул. Толстого 10
вул. Грушевського 28
вул. Перший промінь (Черняхівського)
напишіть нам

сообщение успешно отправлено
x