Сучасне плануваннязручність планування

Якщо у вас є мрія про сповнену гармонії і радості оселю, де в достатку і затишку розквітне у всій красі ваше родинне вогнище, знайте вона більш ніж реальна. В такі мрії ми, щоденно, інвестуємо весь наш досвід і уміння. Адже, знаємо, що сучасне житло, це не просто стіни і дах над головою, це простір який має наповнювати життя позитивною енергією, добром, і любов’ю. Аби, втілити Вашу і нашу мрію ми застосували всі найсучасніші здобутки в галузях будівництва, архітектури, урбаністики та логістики і створили об’єкт який гармонійно поєднав у собі комфорт і функціональність.

Панорамні вікнаєвропейські площі

Панорамні вікна дарують відчуття легкості, невагомості, простору. Вони облагороджують навіть маленьку площу, привносять в неї лиск розкоші.

Вітражне засклення – це створення неперевершеного дизайну приміщення.Він надає квартирі шикарного та неймовірного вигляду. Завдяки таким конструкціям кімната наповнятиметься денним світлом протягом цілого дня!

Огороджена територіябезпека

Ви і Ваші рідні зможуть почуватись безпечно. Огороджена прибудинкова територія дозволить не турбуватись про присутність поруч з будинком сторонніх осіб, зменшить ризик різноманітних ексцесів, як то пошкодження чи викрадення автомобіля, чи пошкодження елементів благоустрою. Зробить більш якісним і насиченим відпочинок дорослих мешканців будинку та їхніх дітей.

Власна парковказручність для авто
Власне авто давно перетворилось з елементу розкоші на необхідний у повсякденному житті засіб транспортування. Власна парковка поруч з будинком, позбавить від зайвих хвилювань, заощадить час, збільшить вашу мобільність. Ваше авто завжди буде до ваших послуг на відстані кількох кроків.
Європейська архітектуранадійність будівництва

Цей будинок будується згідно кращих стандартів та з використанням високоякісних матеріалів. Ми надіємось на те, що цей об’єкт стане одним з перших кроків до початку будівництва саме такого рівня. Маленький, затишний та комфортний, сучасний фасад, відкриті скляні балкони. Чим більше таких будинків буде у Рівному, тим ближче ми будемо до Європи.

Будинок на мапі

“Будинок Грушевського” розташований в одному з кращих районах міста. Навпроти парк біля памятника Богдану Хмельницькому, зупинки громадського транспорту, школи та садочки. Не так далеко знаходиться також парк біля ПДМ та МПК “Текстильник”. За дві зупинки також ТРЦ “Чайка” а з іншого боку Вопак та фітнес центр “Его клуб”.

x