СУЧАСНЕ ПЛАНУВАННЯквартир
Функціональність помножена на комфорт. Команда досвідчених архітекторів змогла втілити цей основоположний принцип у проекті нашого житлового комплексу. Кожен елемент квартири розрахований таким чином, аби мешканці нашого житлового комплексу могли підтримувати динамічний темп життя і водночас почувались затишно і зручно. Форма кімнат розрахована так, аби забезпечити їх ефективне зонування і оптимальне розміщення всіх елементів меблів. Світлі і просторі кімнати дадуть можливість приємно і з задоволенням проводити час у сімейному, або дружньому колі. Ергономічне, продумане розташування допоміжних приміщень, – кухні, коридору, ванної кімнати, забезпечить належний комфорт і якість життя всім членам, навіть дуже численної, родини.
ПАНОРАМНІ ВІКНАу кожній квартирі

Великі панорамні вікна принесуть у ваше життя максимум світла і позитивної енергії, нададуть будь-якому інтер’єру вишуканості і витонченості. Панорамні вікна, якими обладнані квартири у нашому житловому комплексі створять атмосферу наповненості, подарують неповторний краєвид і дозволять значно заощадити на використанні електроенергії.

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЖИТЛОсучасне

Сучасні екологічні стандарти в будівництві, орієнтація на останні архітектурні новації, впровадження новітніх технологічних розробок, залучення іноземного досвіду наших Європейських партнерів дозволяє нам стверджувати, що це дійсно, Європейське житло!

ВЛАСНИЙ ГАРАЖна першому поверсі жк

Власне авто давно перетворилось з елементу розкоші на необхідний у повсякденному житті засіб транспортування. Власна парковка поруч з будинком, позбавить від зайвих хвилювань, заощадить час, збільшить вашу мобільність. Ваше авто завжди буде до ваших послуг на відстані кількох кроків від дому.

УСЕ НЕОБХІДНЕ ПОРУЧрозвинена інфраструктура

Зупнки громадського транспорту, парк, школи, садочки та навіть університет. Міський палац культури “Текстильник”, ТРЦ “Чайка”, продуктові магазини, супермаркети та приватна клініка. Все це в районі 10 хв навколо будинку!

БУДИНОК НА МАПІ

Hill House – дослівно перекладається, як будинок на пагорбі. Цією назвою ми хочемо показати, що будинок знаходиться на рівень “вище” від багатьох інших будинків. Європейський фасад, балкони, панорамні вікна, закрита територія, гаражі та комерційні приміщення! І все це практично в центрі міста. Зовсім поруч МПК “Текстильник”, РДГУ, зупнки громадського транспорту, парк біля ПДМ. Не так далеко ТРЦ “Чайка”, готель “Мир”. Також поруч є і школи і садочки, продуктові магазини та супермаркети.