ПРО БУДІВНИЦТВО

Будуючи наші об’єкти, ми дотримуємось усіх стандартів згідно з державними будівельними нормами (ДБН), залучаємо досвід різних країн світу, адже наша компанія не стоїть на місці, а розвивається, та іде в ногу з часом. Компанія “Стоград” завжди використовує матеріали вищої якості, довговічні, енергоефективні, як це прийнято у всьому світі, та екологічно чисті, аби Ви та Ваша сім’я, живучи у будинку, не мали проблем зі здоров’ям. Усі наші об’єкти максимально продумані та комфортні. Ми знаємо, як зараз важливо мати поруч хорошу інфраструктуру, розвинене транспортне сполучення, та багато інших важливих об’єктів, тому і місця для будинків обираємо відповідні.

Тому обираючи житло від  групи компаній “Стоград”, Ви можете бути впевнені у його якості! 

 

МИ ДБАЄМО ПРО КОМФОРТ

Комфортно тоді, коли все зручно, близько та безшумно. Підбираючи місце для будівництва, ми завжди враховуємо усі ці фактори. Біля наших будинків Ви завжди знайдете все, що необхідно. Практично скрізь поряд дитячі садочки, школи, аптеки, магазини та супермаркети. А зони відпочинку, дитячі майданчики та паркінг для авто – завжди присутні на території наших будинків та комплексів. Також, не менш важливим є доступність зупинок громадського транспорту, цей фактор також врахований. У всіх будинках присутня висока міжквартирна та загальна шумоізоляція, що є справді важливим фактором у місті.

Тому все це – дозволить почуватися комфортно вдома. 

ЯК ПРИДБАТИ КВАРТИРУ?

1. Обираєте квартиру на сайті.

2. Бронюєте її у телефонному режимі (будь-який номер зі списку наших контактів).

3. Домовляєтесь з менеджером про огляд на самому об’єкті.

4. Обираєте зручний для Вас час для підписання договору.

5. Приходите на головний офіс з необхідними документи (паспорт, ідентифікаційний код).

6. Заключаєте договір.

7. Все, отримуєте ключі – квартира Ваша!

МИ ПРОПОНУЄМО

Серед пропонованого нами асортименту житла можна підібрати квартиру, яка підійде саме Вам. Вибір можна зробити, орієнтуючись на вартість чи район міста. Ми будуємо різноманітне житло за доступними цінами.

Також чимало часу наші проектанти приділяють саме плануванню квартир, аби площа була використана максимально правильно, раціонально та зручно. Тому у наших будинках Ви можете обрати, як маленькі квартири зі «смарт» плануванням до 31 м2, так і великі дворівневі понад 100 м2.

Наша компанія піклується про Вас та Ваші потреби!

 

 

 

ЦІНА

Доступна ціна на житло високої якості. У нас Ви можете підібрати квартиру під Ваші індивідуальні можливості, адже на кожен будинок різна ціна!

ВИСОКА ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА

Новітні технології та надійний забудовник, завжди запевнять Вас у реально хорошій, Європейській якості житла.

ПРОДУМАНІ ПЛАНУВАННЯ

Планування здійснюється за трьома головними критеріями: раціональне використання площі, максимальна зручність та комфорт для мешканців.

НАДІЙНІСТЬ

Ми контролюємо весь процес будівництва: від закладки фундаменту до видачі ключів безпосередньо майбутньому мешканцеві.

x