Хонда Стрім хороша машина




Хонда Стрім хороша машина



Хонда Стрім, відгуки власників (21 відгук) - чи варто купувати?



Відгуки власників Хонда Стрім (21 шт.): всі мінуси, недоліки та слабкі місця



Чи були корисні відгуки для вас?
Ставте лайки ТАК або НІ до кожного відгуку, щоб виділити по-справжньому корисні.



Вибирали нову машину разом із чоловіком здебільшого читаючи відгуки власників в інтернеті. Але остаточний вибір ми зробили після подорожі на тест драйві. Щоправда, для покупки довелося взяти кредит, бо купували нову, але машиною дуже задоволені. Їздимо на ній із чоловіком по черзі. Дуже гарна машина для молодої родини.



Для нашої родини Хонда Стрім просто знахідка. Вона і як пасажирська може використовуватись, і як вантажна. При цьому витрата палива просто розчулює. А вантажопідйомність 600 кг - мрія будь-якого дачника. З невеликих мінусів можу назвати не дуже великий кліренс. Але поки що справляється з нашими дорогами. 9 балів за десятибальною шкалою можна ставити.
Показати повністю



У мене багатодітна сім'я і тому довелося купувати саме хонду стриму. Я дуже задоволений цією моделлю. Відмінний внутрішній дизайн та оздоблення, а особливо порадували зручні підголівники. Дітям дуже подобається автомобіль. Ми на ньому навіть у поїздку за кордон їздили та працює стабільно. Жодних серйозних поломок. Тільки елементарна заміна витратних ма.
Показати повністю



У 2010 році придбав Хонда Стрім, за акцією, якраз ціна була знижена. Третій рік їжджу на ній і горя не знаю. Швидкий, маневрений автомобіль з невеликою витратою палива.



Як за свої гроші, то більш ніж чудовий варіант! Тож не варто навіть сумніватися, брати просто.Адже за своїм містким багажником і надійною підвіскою, все це вирішило мій вибір. Звичайно в ремонті досить дорогий автомобіль, але все це пов'язано з авто-японцем. Але ця проблема є у всіх моделей Honda!



Доброго всього часу, це мій перший відгук якщо що не так не зневажте. Придбав собі стрим 2007 р/випуску, два роки тому, чесно авто себе виправдовує, місткий, зручний для далеких поїздок, відмінний дизайн салону, нічого зайвого. Запуск двигуна в -35 без проблем, думав замерзне моя подруга, але нічого не підвела. Загалом купівлі радий, о.
Показати повністю



володію стримом 2005 р. з травня 2012 р. наїздив майже 138 тис. за 5 років. машина-затишна. жорстка на ямках. т. до. шумоізоляція слабенька. Повний привід не раз рятував. Дорогу тримає добре. Коли не завантажена дуже навіть жвава, при швидкості 110 кмч працює економний режим двигуна при оборотах 2500-2700 хв., Витрата по місту до 10,5-11,0 л, на тра.
Показати повністю



Два роки як володію машиною. Для такого пробігу – замінив зчеплення у зборі та гальмівні колодки. Заміна олії-фільтр – як водиться. Тачкою задоволений. Що до Фінляндії зганяти – що у Краснодар – комфортно. 2 дитини, дружина, мама та племінник – їздили Фінкою – без проблем. Ну і – заробляємо з її допомогою. Помічниця у бізнесі – незамінна. Покупкою до.
Показати повністю



Все життя, з моменту отримання прав, керую тільки Хонди. Раніше була Honda Civic, а тепер вирішив поміняти машину та зупинив свій вибір на Honda Stream. Вирішив, що для даного класу машин Хонда це найкраще співвідношення ціни та споживчих характеристик.



Свою Хонда Стрім взяли місяць тому, поки щасливі! Брали кредит на покупку у банку, тепер виплачуємо.Машина 2005 року – один господар ціна 450 тисяч. Дуже містка та комфортна машина і це не дивлячись, що здається низькою, кліматконтроль, підігрів сидінь. Хороший мінівен для роботи та життя.



Залишіть свій відгук, чи є хороша машина Хонда Стрім?



Відгуки про схожі машини в кузові Мінівен
Якщо думаєте купувати Хонда Стрім Мінівен, то подивіться відгуки про машини, схожі за кузовом та ціною.



Порівняння ціни Хонда Стрім із конкурентами



Наводиться список із найпопулярніших варіантів порівняння Хонда Стрім з конкурентами за ціною, динамікою продажів, ліквідності та іншими параметрами.



Свіжі відгуки власників машин Honda



Honda Legend, відгуки
Потужний двигун, розкішний інтер'єр та передові технології. Легенд виправдовує свою ціну. Один із л.



Honda CR-V |
Містка, перевіз на ній холодильник, диван і навіть.



Honda Freed, відгуки
Машина супер! Проїхали на ній від Комсомольська до Краснодара через Казахстан і назад через Москву.



Honda Airwave, відгуки
Здрастуйте. Володію авто недовго,авто Не зовсім в порядку 07 р.невірно знайти б/в, норм, але завод в.



Honda Stream: огляд мінівена, відгуки власників та технічні характеристики



Honda Stream – японський сімейний автомобіль, який випускався упродовж 14 років. За цей час він заслужив на повагу європейських автолюбителів, але на вітчизняному ринку «не прижився». Проте зустріти таку машину можна в будь-якому російському місті. Що приховує цей японець під капотом і чому варто приділити йому увагу?



Детальний огляд автомобіля дозволить відповісти на ці питання та розібратися, чи варто його купувати.



Трохи історії



Перший Honda Stream з'явився у 2000 році.Європейській публіці він припав до вподоби: місткий салон, стрімкий дизайн і високі динамічні характеристики – все це привабило підвищений інтерес до новинки. Stream будувався на платформі Honda Civic. Його приземкуватий вигляд натякав на спортивний стиль, хоча за фактом це був міський однооб'ємник. У Росії її модель не оцінили. Вітчизняні автолюбителі, які звикли до седанів та позашляховиків, зацікавлені у кращій прохідності, на низький Honda Stream дивилися з підозрою. І лише мало хто купував його.



Оскільки Stream не виправдав сподівань керівників компанії Honda-друге покоління японця до Росії офіційно не постачалося. У 2014 році випуск Стріму припинився, на зміну йому прийшов Honda Jade. А також тривали постачання мінівену Хонд Фрід, який досі користується популярністю на російському ринку.



Екстер'єр



Дизайн Хонди Стрім знаходиться на межі між універсалом та мінівеном. Через високий кузов – понад півтора метри – віднести машину до конкретного класу неможливо. Експерти схильні характеризувати японця як універсал підвищеної місткості.



Передня частина Хонди першого покоління виражена великими трикутними фарами, що забезпечують ідеальну видимість у темну пору доби. Машина призначена для міських і трасових переміщень, має широку передню звису. Через цю особливість кут нахилу дорожнього полотна має бути мінімальним. Навіть на легкому бездоріжжі Хонда «чиркатиме» бампером та днищем. У зимовий час відбити шматок кузова про замерзлий сніг простіше простого.



Бічний бік авто кузовними вишукуваннями не блищить: тут є лише злегка дуті колісні арки і велика зона скління, яка у задній частині автомобіля утворює напівовальне оглядове вікно для пасажирів заднього ряду. 15-дюймові колеса на тлі великого універсала виглядають мініатюрно.



Після рестайлінгу 2004 року вигляд Хонди змінився: він став більш агресивним. Головна оптика втратила колишню трикутну форму і тепер розташувалася по капотній лінії компактвена. Бампер отримав мускулисте обваження і доповнився круглими протитуманними фарами.



У нижній частині кузова з'явилася лінія, що підкреслює значні габарити японця.



Дизайн передньої частини другого покоління Honda Stream виконаний в однаковому з моделями Odyssey і Stepwgn стилі: витончені вузькі фари, що повторюють капотний контур, спортивний бампер і емблема в центрі радіаторної решітки.



Сам кузов став нижче на 50 мм, що дозволило знизити центр ваги автомобіля і досягти кращої стійкості на дорозі.



Інтер'єр



Салон Хонди Стрім першого покоління простий і лаконічний: центральна частина включає компактну магнітолу, регулятор температури повітря, кнопки управління опціями. Важіль керування коробкою передач розміщений на "бороді" консолі. Рішення винести селектор уперед дозволило звільнити простір між двома передніми сидіннями. Ті, хто вперше стикається з подібним компонуванням, досить швидко звикають до неї та відзначають зручність її використання.



Перед водієм – 4-спицеве ​​кермо та три колодязя з приладами з приємним підсвічуванням, яке не заважає в нічний час. По всій торпедо розподілені отвори повітря.Простір перед пасажиром займає тільки місткий ящик рукавички і ніша для дрібниць.



Пластик, що використовується для обробки, м'який, але виглядає дешево. Від найменшого механічного на ньому утворюються подряпини.



Усередині салону – сім повноцінних крісел, обладнаних поперековим упором. Два задніх ряди сидінь можна скласти в рівну підлогу, утворивши цим багажне відділення об'ємом 1520 літрів. Якщо останні крісла використовуються рідко, їх можна зняти.



У другому поколінні японці інженери передбачили пласку конструкцію підлоги, тобто. його рівень однаковий всіх рядах сидінь. Такий захід дозволив збільшити комфорт постояльців заднього ряду однооб'ємника.



Honda Stream II обзавівся більш функціональною передньою панеллю, з'явився зручний спортивний мультируль. Сидіння отримали покращену бічну підтримку. Така посадка забезпечувала комфорт під час тривалих подорожей. Автолюбителі відзначають, що навіть якщо цілий день проводять у японських кріслах, вони не відчувають утоми в спині.



Комплектації



На російський ринок Honda Stream постачався в обмеженій кількості комплектацій. До бази входили МКПП, кондиціонер, електропакет, підігрів передніх крісел, коректор фар. До «максималки» додавали двозонний клімат-контроль, бортовий комп'ютер, люк. Також машина обладналася парктрониками, датчиком дощу, електроприводом сидіння водія. Автолюбителі зазначають, що робота датчика дощу в першому поколінні Стрима не була коректною і водіям доводилося вручну запускати «двірники», щоб позбутися крапель на вітровому склі. Також нарікання стосувалися і склопідйомників, які вже за кілька років виходили з ладу.Найбільш витривалим у більшості випадків виявлявся механізм з боку водія.



Електрика у першому поколінні давала помітні збої. Багато власників стикалися з екраном, що «підвисає», магнітоли, який при запуску двигуна відмовлявся реагувати на натискання кнопок.



Базова версія Honda Stream II обладналася кондиціонером з автоматичним режимом роботи, електропакетом та тонованим склом. За бажанням покупця машину можна було довести «до розуму» за своїми перевагами. Для цього пропонувалося встановити навігацію, ксенонові фари, круїз-контроль, сигналізацію, «кнопковий» запуск двигуна, камеру заднього виду та електропривод сидінь.



На відміну від першого покоління, друге комплектувалося різною кількістю місць. Версія «RST» передбачала лише два ряди сидінь та червоно-біле оформлення салону, але вона була досить рідкісною та дорогою. У версії "Gi" пропонувалася більш вдосконалена система безпеки.



З 2011 по 2014 роки Honda Stream випускалася в шестимісному варіанті: замість центрального місця на другому ряду пасажирів, крім підлокітника, розмістилася ніша для дрібниць. Вона підсвічується по контуру синім кольором, в ній також передбачено два підсклянники. Пасажири сидять широко, не заважаючи один одному.



Технічні характеристики



Технічні характеристики двох поколінь Хонди Стрім представлені у таблиці нижче.



ПараметрПерше поколінняДруге покоління
Довжина, мм4 5704 570
Ширина, мм1 6951 695
Висота, мм1 5901 545
Дорожній просвіт, мм140150
Ширина передньої колії, мм1 4701 470
Ширина задньої колії, мм1 4701 470
Колісна база, мм2 7252 740
Об'єм багажника, л158158


Honda Stream другого покоління став нижчим, але обзавівся збільшеним кліренсом, що дозволило авто злегка підвищити прохідність.Ця версія виявилася більш адаптованою до засніжених доріг. Колісна база однооб'ємника також збільшилася — на 15 мм.



Модифікації двигунів



Під капотом Honda Stream I – бензинові силові агрегати D17A (1,7 л, 125 л.с.) та K20A1 (2,0 л, 154 л.с.). Обладнався автомобіль п'ятиступінчастими АКПП та МКПП.



Ресурс мотора Хонда Стрім 1.7 – 250 тисяч км, навіть за найдбайливішої експлуатації та ретельного вибору моторного масла збільшити показник не вдасться. Течіти масла з-під клапанної кришки «норма», до якої власнику простіше звикнути, ніж усунути. І справа тут не в поведінці, а в самій прокладці, яка зсихається і дає текти. Ще одна хвороба цього мотора - індикатор Check engine, що горить, який при діагностиці видає помилку в кисневому датчику, а насправді виявляється недостатнім рівнем масла в «автоматі». Ресурс АКПП трохи нижчий, ніж у двигуна – 220 000 км.



Друге покоління набуло більш потужної рухової гами. Від двигуна, об'ємом 1,7 л відмовилися, на зміну йому прийшов R18A (1,8 л, 140 к.с.), що працює в парі з 5-ступінчастим "автоматом". Для дорогих комплектацій призначався дволітровий двигун R20A на 150 к.с. Ресурси таких установок – 270-280 тисяч кілометрів. Згідно з відгуками автовласників, ці двигуни відрізняються надійністю і практично не ламаються під час експлуатації. Вони витривалі та тяжкі, дозволяють динамічно брати розгін та вимагають проведення лише планового технічного обслуговування. Єдиний їхній мінус — великий «жер» масла.



Ходова частина



Перше покоління Honda Stream оснащувалося лише переднім приводом. Підвіска – повністю незалежна: попереду – стійки МакФерсон, ззаду – двоважеля.Переднього приводу не вистачало для подолання снігових переметів, і низький кліренс 140 мм лише погіршував прохідність універсала. Поїздки на природу на такій машині загрожують пом'ятими бамперами, про це слід пам'ятати при покупці такого низького мінівену. При повному завантаженні дорожній просвіт зменшується ще на 10 мм.



Слабка частина підвіски – стійки амортизаторів, які виходять з ладу вже після 50 тисяч км пробігу нерівними дорогами. Рульова рейка підтікає та скрипить уже на 80 тисячах кілометрів. Ступові підшипники, кермові наконечники та кульові ходять близько 100 тисяч км. Підвіска автомобіля тверда, не призначена для поганого дорожнього полотна.



Друге покоління Honda Stream обзавелося повнопривідною модифікацією, що значно підвищило прохідність універсала. Додатковим плюсом послужило збільшення кліренсу на 10 мм.



Хвороба Стрімів другого покоління – швидкий порив пильовиків передніх стійок, пильовиків кульових опор та пильовиків рульових наконечників. При цьому самі механізми – у відмінному стані.



Безпека



Головна перевага Honda Stream – високий рівень безпеки. І перше, і друге покоління японця оснащене чотирма подушками безпеки: передніми та бічними. Автомобіль обладнаний ABS, у максимальній комплектації додатково передбачені системи ASR та ESP. Кузов Honda має підвищену міцність, у дверях – підсилювачі жорсткості. Міцна «коробка» універсала дозволяє уникнути серйозних наслідків навіть за сильних ДТП.



У другого покоління Stream у версії Gi передбачена установка бічних подушок безпеки та шторок безпеки, системи електронного контролю стійкості та антипробуксовочна система.



Альтернативи



Т.к.Honda Stream неможливо однозначно визначити у клас мінівенів чи універсалів, конкуренцію йому складають автомобілі обох класів. Серед мінівенів головна альтернатива Хонде Стрім I за ціною, і за кузовними особливостями – японець Mazda Premacy II. Випускався цей автомобіль з лютого 2005 по серпень 2007 року.



Під капотом мінівена - потужні бензинові мотори, об'ємом 2,0 (139-151 л.с.) та 2,3 л (165 л.с.). Кліренс Мазди 140 мм, але, на відміну від першого Стрім, доступна вона і з переднім, і з повним приводом.



Перевага Premacy II – у її витривалості та надійності. Ресурс установок – 300 000 км. Салон японця просторий та теплий, передбачає три ряди сидінь.



З мінусів – дорогі запчастини, які не завжди є в наявності.



Друге покоління Premacy у Росії офіційно не продавалося, проте придбати його на вторинному ринку цілком можливо.



Серед універсалів основну конкуренцію другого покоління Honda Stream складає Лада Ларгус 2012-2014 р.в. Він місткий (до 7 посадкових місць) і просторий. В обробці використовується м'який якісний пластик. Авто має більш слабку, з точки зору потужності, рухову гамму, ніж японський конкурент. У той же час цих моторів вистачає для динамічної та економічної поїздки по трасі та місту. Під капотом Ларгуса - 1,6-літровий двигун, потужністю 87-106 к.с.





  • дешеві запчастини, завжди в наявності,


  • невелика витрата палива (8,2 л у змішаному циклі),


  • доступний у 5-ти місному варіанті.






  • відсутній повний привід,


  • погана шумоізоляція,


  • маленький багажник (135 л у 7-місному варіанті).




Відгуки автолюбителів



Їжджу на Honda Stream 2005 р.в. Я її третій власник. Під капотом мого автомобіля – дволітровий мотор із АКПП.За 4 роки експлуатації проїхав ним 110 000 км. Машина допомагає мені і в роботі, і у сімейному житті. Із серйозними болячками не стикався: усі розхідники міняю своєчасно, заливаю якісний бензин, на запчастинах не заощаджую.
З мінусів: катастрофічно бракує повного приводу. На передньому іноді «зариваюся» у сніг. На повному, думаю, деякі ділянки доріг проїжджали б впевненіше.
Загалом машина подобається. Вона містка та тепла, динаміки двигуна цілком вистачає для здійснення обгонів на трасі. Підвіска жорстка, але зате не засинаєш за кермом.



Купив Honda Stream у 2009 році через аукціон у Японії. Проїхав на ній 180 тисяч кілометрів. На вторинному ринку пішла практично відразу. З переваг: сподобалася динаміка та управління, місткий та трансформуючий салон.
З недоліків: слабка рейка, жорстка підвіска, погана шумоізоляція, дешевий пластик.
Кермо затерлося після 130 тисяч кілометрів пробігу. На сильних купинах крісло водія поскрипує.
Серйозних поломок не було. Намагався боротися з великим "жором" масла - в 1,8-літровий двигун підливав його приблизно раз на тиждень. Виявилося, що така «болячка» зустрічається на багатьох моделях Хонди.

Павло, м. Барнаул


Honda Stream – чудовий варіант для сімейного використання. Їздив на ній 5 років, коли купив, машині було 3 роки та 28 тисяч км пробігу. Автомобіль практичний та комфортний. Витрачає середню кількість палива: місто 11-14, траса 6-8. Автомат 5-ступінчастий, не тупить, своєчасно перемикає передачі. Кермо та сидіння регулюються в чотирьох напрямках. Салон можна трансформувати в рівну підлогу. Завдяки довгій колісній базі відсутнє поздовжнє розгойдування. Сім посадкових місць забезпечують місця для великої родини.Автомобіль підходить для комерційних перевезень пасажирів.
Т.к. Honda Stream – рідко зустрічається на вулицях міста, викрадачі обходять його стороною.
Підвіска тверда, на любителя. Рульова рейка почала постукувати на пробігу 60 тисяч км. Заощадити на запчастинах не вийде - вони дорогі, в магазинах їх немає. Для прикладу: ремонт багатоважільного підвіски обійдеться в 100-150 тисяч км.
За всі роки експлуатації Stream витратами не обтяжувала, виконував лише планове обслуговування. Продавав довго, машина маловідома, тож автолюбителі дивилися на неї насторожено.

Артем, м. Хабаровськ


І насамкінець…



Honda Stream – справді цікавий варіант для сімейного використання. Він місткий і універсальний, тільки кліренс не дозволяє використовувати його для вилазок на природу. Він підходить для траси та міста. Автолюбителі відзначають, що за роки експлуатації можна звикнути і до низького днища, і до олії, що підтікає, але ось до сильно випирає бамперу звикнути не вийде. Він постійно затиратиметься про бордюри. Щоб уникнути цієї неприємності, слід встановити парктроніки або передню камеру.



На вторинному ринку купувати Honda Stream доцільно з пробігом до 100 тисяч кілометрів, інакше ви ризикуєте потрапити на дорогий ремонт двигуна і підвіски.



Відгуки власників Honda Stream з ФОТО



Всім привіт! Одразу домовимося. Це не стільки відгук, скільки бортовий журнал, де я збиратиму весь корисний матеріал, який знайду по машині. Можна заперечити, що матеріалу повним повно в інтернеті, але так кажуть тільки ті, хто ніколи не намагався знайти щось супер специфічне.



Привіт всім читачам ауто.vl.ru (хто ще пам'ятає такий сайт ;) Поділюсь своєю новою іграшкою. Від'їздивши 4 роки на Honda insight ze2 2009 р змінилися сімейні обставини, знадобилося авто 7 місцеве, ось і прикинув, що можна взяти такого після honda insight 🤔 щоб кермувалась так.



Здрастуйте, товариші. Всім доброго доби! Honda Stream 2.0 RSZ 2008 випуску мій другий автомобіль. Причому Toyota Premio 1.8 XEX 2008 я так і не продав, вона благополучно у спадок перейшла від сина до батька (ВІД ЦЕ ПОВОРОТ!)=) і живе в нашій родині до цього дня! До Преміо їздив(в.



Вітаю власників залізних коней, дозрів на звіт про свою тачку. Володію близько п'яти років, вибирав сердем. Мав карина од,мазда прізвище,хонда акорд2001 1,8.Так що порівнюватиму з минулими своїми тачками та іншими, які були у кентів і знайомих.Особливо згадую акорд,це пісня,за 7.



Хочу поділитися своїми враженнями про роки прожитих, саме прожитих разом зі Стрімом. За 8 років володіння цим авто залишилися лише позитивні спогади. До нього була Королла універсал, ресора. Теж надійна машина. За комфортом зі Стрімом, звичайно, небо та земля. Я знав, що у Хонди.



Всім дорброго здоров'я. Що ось давно читаю відгуки думаю тож напишу про свою Хонду Стрім 2008 4вд. треба нагинатися не треба.



Думаю великий відгук писати нема рації, машина не нова, все вже розписано про неї. Коротко про купівлю та поїздку з Сахаліну до СПб. Купував через контору Довговато в ЮжноСахалінську. Привезли за 2 місяці.Аукціон 4В, рідна фарба, пару кіцьок, дно без жита, 1,8 передній привід, RSZ. Не став брати.



Всім добро, хочу поділитися своєю думкою з приводу автомобіля. Передмова. 9 років від'їздив на ларгусі, брав нового із салону у 2013 р. Я тоді був у захваті після батьківської 21093 2005 року випуску. Служив вірою і правдою, і до Москви її їздив, і в УстьКут, і в Вороніж. Але роки брали.



Всім добрий вечір. Друзі краще Хонди може бути тільки Хонда, ні які мазди, ніссани, і навіть перехвалені Тойоти не зрівняється з хондою. Щоб закохатися в хонду, треба сісти кермо і поїздити. , пробіг 265000, жодних нарікань по движку немає, під час заливай.



Надійний автомобіль. Спортивна підвіска Трасою йде як вкопана. Із мотором проблем немає. Змінюйте масло кожні п'ять тисяч і буде вам щастя. Від заміни до заміни коштує рівень. Автомат надійний. Знову ж таки вчасно заміна жижі. Запчастини тільки по ходовій частині, як і в інших авто з нашими дорогами.



Я вам чесно зізнаюся що від цієї машини я ссуся окропом. Однак у цьому відгуку я накидаю вам стільки страшилок, що до кінця ви подумаєте, треба брати Віша. Кілька місяців я тримав себе в руках (завдяки ліні) і нічого не писав. Але ось настав час. І так, благополучно позбувшись Філдера.



Доброго часу доби хочу поділитися з вами відгуком про відмінний мінівен Honda Stream в кузові RN6 2006р. Машина передньопривідна, двигун R18A 140 к.с. 5 ступінчастий автомат. Почну із салону. Машина дуже містка і комфортна по салону, 3 ряди сидінь, з переді місце багато, окремо.



І так настав час доповнити відгук через 4 роки, як я став власником цієї машини HONDA STREAM.Скажу, що за цей час я ніколи не був розчарований у своїй машині. 4 роки безвідмовною та вірною службою наш сімейний хондарик продовжує нас радувати мене та мою родину! Поїздки на мотоцикл, намет.



Всім знову Привіт товариші дромівці. Ось і настав час поділитися своїм черговим відгуком про свою хонду стрім через володіння цією машинкою 4 роки. Та вражень та емоцій за цей час накопичилося чимало. Але ці емоції лише позитивні. Машинка вірою і правдою продовжує служити мені та моїй.



Всім привіт.Хочу залишити відгук про свого Стримамашина сама надійність жодного разу не сумнівався з позитивного по дорозі йде як по рейках тому почуваєшся не погано великий салон і у мене 4вд допомагає пристойно при поганій дорозі на спусках автоматично вкл.нижня передача після.



Ну що ж, настав час розповісти про мою "дамочку". Вона мені дісталася у подарунок від тата на весілля у 2015 році. Машина на той момент була, і була королка 97 г, проста як ложка, але повнопривідна та юрка. І з'явилася вона величезна, мені на той момент дорога і теж повнопривідна. Для мене.



Вирішив написати свій черговий відгук про мою машину Honda Stream. Про колишні машини розповідати не буду. Про муки вибору теж писати нічого. Хотів купити саме її! Це моя друга хонда. Машина 2001 року випуску, мотор 2 літри та повний привід, загалом RN4. Шукав саме цю комплектацію.



Привіт усім, хто читає! Вперше пишу, що й не знаю навіщо мені це взагалі, але все-таки. Нещодавно продав я свого стриму, на якому їздив майже 10 років! Можна сказати, і в горі, і в радощі були разом! Будь-яке траплялося, але в цій машині я завжди знаходив і втіху! Як.



Доброго часу доби шановні люди, майбутні власники, ну або ті, кому важливий даний "апарат" :) Апарат слово тільки з позитивного боку. Скажу відразу вам шановні читачі даного відгуку про те, що я не є знавцем орфографії, за що і прошу судити по м'якше за помилки і не грамотність.



Всім привіт! Перший раз пишуні судіть суворо)) вирішив написав відгук тому що коли собі сам вибирав це авто, то відштовхувався від відгуків))) так багато розписувати не буду! Відразу уточнюю в машинах я майже повний нольніфіга не шарю, друзі та сервіси на допомогу коротше) Отже, авто куплено в.



Купив даний авто у березні 2018. Всі поломки в авто незначні. Можна сказати розхідники. Не знаю як у всіх, але за період володіння у мене 2 рази довелося міняти котушки запалювання (не всі, тільки 2 перші від ланцюга), аж надто вони якісь хисткі..) Звичайно величезний плюс двигуна, то що він.



Ось я продав свій перший автомобіль. Володав їм трохи більше чотирьох років. Купив із пробігом 90 тисяч, продав 150. Купував майже наосліп, без прав, досвіду водіння та вміння обирати) Технічні знання були лише базові та найзагальніші. Вибір був між філдером 2006 року, який господарка не захотіла.



Всім привіт! Вирішив написати про свій Стрім. До нього був цивік феріо (2000 на варіці) дуже вдале авто. Але питання стало про авто більше, і на роботу дупу возити, і для сім'ї, для поїздки на море по трасі, і для сина, щоб відчувався спортивний закіс)) Вибір був між Едіксом, Степом і.



Всім привіт, вирішив написати відгук про мою колишню, улюблену машину, і звичайно ж марки HONDA. Скажу чесно, я закохався, захворів на цю марку. І особливо мені сподобався двигун К20А.За сімейними обставинами довелося продати HONDA CRV 2004р.(тут є відгук), і стояло питання, що ж придбати.



Катався я собі на Mazda Demio 2002 року і бід не знав, лагодив її тисяч на 10 на рік і все було добре, але якось так склалося, що і Мазду кілька разів підбили і розширення сім'ї планувалося і було прийнято рішення продавати Мазду і купувати щось більше . Маючи за плечима не надто багатий досвід.



Привіт форумчани! Не впевнений що про цю машину потрібно щось розповідати, багато відгуків хороших і не дуже. Буду короткий: машина меганадійна, якщо чесно поїздив на всьому що рухається, від першої копійки до ТЛК 200, 10 років займався перегоном і наступним внаслідок цього продажу.



Довго шукав автомобіль, який підходив би під усі мої вимоги, і ось знайшов. Не можна сказати, що авто дістався мені в ідеальному стані як технічно так і естетично. Є кілька критеріїв за якими кожен підбирає собі авто, якщо звичайно автомобіль для сім'ї чи роботи, а не для.



12.04.2016. Всім привіт! Хочу подякувати всім людям, які пишуть відгуки про автомобілі, все-таки прочитавши достатньо відгуків можна менш скласти для себе картину про авто, що вибирається, дізнатися плюси і мінуси, характерні несправності, нюанси при ремонті і т.д. Ось і я вирішив написати.



Дромоспільство та просто цікавим – велике привіт! Даний відгук - букаФФ багато.:) Тим часом постараюся бути лаконічніше! До вашої уваги Honda Stream (DBArn6, двиг r18a, 2wd, 07.2007 р.в.) до цього був Honda Stream 1го покоління (Larn3, двиг k20a, 2wd, 11.2000 р.в.) – паралелі одного з.



Це мій перший відгук.Орфографія може страждати. Настав час розлучатися з нашим "Чорним"! ! ! Після двох з лишком років руху нашими "хорошими" дорогами. . скорочення тексту. барига менеджер з продажу б.у. автомобілів. Черниш наш автомобіль. Це перший відгук суворо не судимий.



Надійний сімейний мінівен із легким спортивним завдатком. За вісім років в одних руках проблем не було. Якщо все робити вчасно і не вбивати підвісу, вона трохи жорстка порівняно з тією ж Тойотою, то ходити буде довго без проблем. Залізо не гниє як на Ніссанах та Маздах. Цілком гідна модель,а.



Періодично дивуюсь перевагою японського автопрому! Нашу Хонду ми назвали "Мусею". (За буквами номерного знака). Збільшення кількості "спіногризів" змусило наше сімейство подумати про більш місткий автомобіль, ніж ВАЗ двійка. Двійка старенька 1983 року (ровесниця дружини).



Всім доброго часу доби товариші дромівці. Ось і я вирішив написати свій короткий відгук про свого дітища японського автопрому хонда стрім другого покоління. всім до болю.



Володіння авто рік придбали з пробігом 80000км.почну з мінусів: 1) поширена хвороба стрим це рульова рейка швидко зношуються втулки відбійника рейка починає гриміти вирішив цю проблему зробив нові другопластові втулки під пресову посадку з каналами під мастило намаз.



Думка власників Honda Stream



Підкажіть, будь ласка, яка коробка встановлена? На гарячу зникла задня швидкість на холодну є насилу дішка теж не працює далі

Схожі записи

географія нашої діяльності
вулиця Драгоманова, 27
вул. Курчатова 1Б
вул. Міцкевича 130
вул. Лабунського, 1
вул. Макарова-Пржевальського
вул. Толстого 10
вул. Грушевського 28
вул. Перший промінь (Черняхівського)
напишіть нам

сообщение успешно отправлено
x